Op dinsdag 4 februari werd een ambulance met spoed naar Helmond gestuurd vanwege een medisch incident. De melding werd om 14:15 via het P2000-netwerk verzonden naar een dienstdoende ambulance behorend bij de 112 veiligheidsregio Brabant-Zuidoost.
De hulpdiensten in Helmond zijn de afgelopen 30 dagen veelvuldig geactiveerd. De brandweer werd 68 keer naar Helmond gestuurd, terwijl de ambulance in die periode maar liefst 777 keer alarmeerde.
Wil je meer lezen over de inzet van hulpdiensten, waaronder de situatie in Helmond? Bezoek onze sectie 112 Helmond voor actuele nieuwsberichten.
Wil je onbeperkt toegang tot alle artikelen en nieuwsberichten? Maak een account aan om niets meer te missen van wat er speelt. Mis geen enkel nieuws over de sterren en meer!