Maandag 7 april was een cruciale dag voor de inwoners van Helmond, aangezien een ambulance met grote spoed moest uitrukken naar de stad vanwege een medisch incident. Het noodsignaal werd om 23:09 uur verstuurd via het P2000-netwerk naar de hulpdiensten van de veiligheidsregio Brabant-Zuidoost.
In de afgelopen 30 dagen zijn de brandweer en ambulance talloze keren ingezet in Helmond. De brandweer werd 84 keer opgeroepen, terwijl de ambulance maar liefst 714 keer met spoed moest uitrukken. Deze cijfers benadrukken de toewijding en de essentiële rol van de hulpdiensten in de regio.
Wil je meer weten over de inzet van de hulpdiensten in Helmond en de omgeving? Ontdek alle updates en artikelen in onze speciale sectie 112 Helmond.
Meer nieuws en actuele informatie? Maak nu een account aan voor gratis en onbeperkte toegang tot al onze Showbytes. Blijf op de hoogte van alle gebeurtenissen en mis geen enkel belangrijk detail!