Op zaterdag 5 april werd een ambulance met spoed ingezet naar Helmond vanwege een medisch noodgeval. Een melding om 18:42 via het P2000-netwerk stuurde de dienstdoende ambulance naar de locatie, die onderdeel is van de 112 veiligheidsregio Brabant-Zuidoost.
De brandweer en ambulance in Helmond zijn in de afgelopen 30 dagen aanzienlijk actief geweest. De brandweer reageerde maar liefst 85 keer in die periode, terwijl de ambulance maar liefst 714 keer werd gealarmeerd.
Voor meer informatie over de activiteiten van hulpdiensten, zoals 112 meldingen in Helmond, nodigen wij u uit om onze sectie '112 Helmond' te bezoeken voor verdere artikelen.
Ontgrendel onbeperkte toegang tot al onze content door in te loggen op uw account. Mis nooit meer belangrijk nieuws en updates!