Eid Al Fitr - Brabants Suikerfeest voor het Eerst in Helmond

28 jan , 11:56 Nieuws
image 12 66c475c3b4eee

Eid Al Fitr - Brabants Suikerfeest in Helmond

Dit jaar wordt voor de eerste keer het Eid Al Fitr - Brabants Suikerfeest gehouden in Helmond op zaterdag 5 april. De festiviteiten vinden plaats in De Bibliotheek Helmond-Peel als afsluiting van de Ramadan.

Gezellige Afsluiting van de Ramadan

De organisatie streeft ernaar om kinderen en bezoekers een plezierige tijd te bezorgen tijdens dit Suikerfeest. Iedereen is van harte uitgenodigd om samen op een gezellige manier de Ramadan af te sluiten.

Wat te Verwachten

Het Suikerfeest, ook bekend als Eid-Al-Fitr, wordt wereldwijd door moslims gevierd aan het einde van de Ramadan. Tijdens dit evenement in Helmond is er speciale aandacht voor kinderen. Ze kunnen genieten van gratis ijs van de IJsmannetjes, zich laten schminken, knutselen, een photobooth gebruiken en zelfs Hennatatoeages laten zetten.

Praktische Informatie

Het Eid Al Fitr - Brabants Suikerfeest begint om 13.00 uur en eindigt om 16.00 uur bij De Bibliotheek aan de Watermolenwal in Helmond. Het evenement is vrij toegankelijk, en aanmelding is niet nodig.