Excelsior verrast PSV met 1-0 voorsprong in KNVB Beker duel

14 jan , 22:09 Nieuws
image 4 66c472e1f0b0d

Excelsior verrast PSV met 1-0 voorsprong in KNVB Beker duel

Na het gelijke spel tegen AZ speelt PSV opnieuw een thuiswedstrijd in de KNVB Beker. Dit keer ontvangt de ploeg Excelsior, de nummer twee van de eerste divisie. Zal PSV verder bekeren of zorgen de Rotterdammers voor een sensatie?

Belangrijke Updates:

0-1 GOAL van Noah Naujoks!
Excelsior komt verrassend op voorsprong vlak voor rust. Naujoks kan de 0-1 binnentikken na een vrije trap waarbij PSV zich laat verrassen.

Polemiek en Kansen:

Gele kaart voor Armando Obispo: De spanning stijgt en PSV claimt tweemaal tevergeefs een penalty. De VAR grijpt niet in.

Goal van Johan Bakayoko afgekeurd: PSV en Bakayoko worden opnieuw teleurgesteld door de VAR. De goal wordt na inmenging afgekeurd.

PSV dringt aan: PSV zet aan voor de gelijkmaker, maar Excelsior houdt stand met enkele gemiste kansen aan beide zijden.

Publieksopkomst en Intrigerende Vragen:

Philips Stadion vanavond bij lange na niet uitverkocht: De bekerwedstrijd tussen PSV en Excelsior wordt gespeeld in een matig gevuld Philips Stadion. Er worden 22.000 toeschouwers verwacht, wat vragen oproept over de opkomst. Waarom is het stadion niet uitverkocht?

Volg het spannende duel live voor de ontknoping van dit KNVB Beker duel tussen PSV en Excelsior!