PSV speelde dinsdagavond een eerste helft om van te dromen tegen Rode Ster Belgrado. Luuk de Jong (tweemaal) en Ryan Flamingo zorgden voor een uiterst comfortabele 0-3 voorsprong voor de Eindhovenaren.
Na een knappe redding van de goalie op een harde pegel van de linksback van Rode Ster, staat PSV onder druk. Een rode kaart voor Ryan Flamingo zorgt ervoor dat PSV verder moet met tien man, terwijl Rode Ster aandringt.
Een rode kaart voor Flamingo en een schietkans voor Til zorgen voor veel spanning. Ondanks de druk van Rode Ster, blijft PSV strijden. De Jong en Flamingo laten zien dat ze gevaarlijk blijven in het spel.
Na de eerste helft waarin PSV domineerde, blijft het spannend in de tweede helft. PSV's verdediging wordt getest, maar de Eindhovenaren blijven vechten voor hun voorsprong.