Maanden van anticipatie hebben geleid tot een opwindend moment: vanavond speelt Helmond Sport zijn eerste thuiswedstrijd in het nieuwe stadion De Braak tegen MVV. Dit wordt een kans voor Helmond Sport om zich te ontdoen van MVV in de strijd om plaats acht. De wedstrijd begint om 20:00 uur en kan hier live worden gevolgd.
De eerste helft van de wedstrijd was enerverend met Helmond Sport die als een raket van start ging.
Anthony van den Hurk opende de score voor Helmond Sport met een doelpunt van dichtbij, gevolgd door Mohammed Amin Doudah die de voorsprong vergrootte. Het team staat nu 2-0 voor tegen MVV.
Robert Klaasen is vervangen door Nabil El Basri in een tactische zet van Helmond Sport.
Na een enerverende eerste helft waar Helmond Sport de leiding nam, is het nu rust in Helmond. De tweede helft gaat van start met spannende momenten en een gele kaart voor Amir Absalem van MVV.