Het nieuwe stadion van Helmond Sport begint langzaam tot leven te komen, ondanks de uitdagingen die er nog zijn. Gebruikers wennen aan hun nieuwe omgeving, inclusief Praktijkcollege Helmond en De Fysioclub.
Praktijkcollege Helmond is een van de belangrijke partijen die gebruikmaakt van De Braak en biedt les aan 220 leerlingen in het nieuwe multifunctionele accommodatie. Directielid Patrick van den Broek merkt op dat het rust geeft, maar ook nog voor wat uitdagingen zorgt.
Van den Broek is positief over de samenwerking en vertrouwt op goed onderling vertrouwen. Ook Pim Nellen van De Fysioclub is enthousiast over de nieuwe faciliteiten in het stadion.
De officiële opening van het sportcomplex staat gepland op 20 juni, hoewel nog enkele aanpassingen moeten worden gedaan. Helmond Sport moet nog wachten op de aanleg van nieuwe velden, waaronder een kunstgrasveld met verlichting.