Halloween duurt in Helmond de hele nacht: vier horrorfilms achter elkaar in De Cacaofabriek

20 sep , 15:30Helmond
pexels suju 28996072
©Pexels
HELMOND – Wie op Halloween niet genoeg heeft aan één horrorfilm, kan in Helmond meteen de hele nacht blijven zitten. De Cacaofabriek organiseert op zaterdag 31 oktober een filmmarathon die pas zondagochtend eindigt. Tijdens de Horror Allnighter staan vier horrorfilms op het programma.
De deuren van de filmzalen gaan die avond open voor een programma dat om 22.30 uur begint. Daarna gaat de filmnacht door tot 07.00 uur op zondag 1 november. In totaal trekt De Cacaofabriek acht en een half uur uit voor het evenement. Voor de vertoningen worden zaal 2, 3 en 4 gebruikt.

Filmtitels blijven voorlopig geheim

Welke vier films bezoekers precies te zien krijgen, wordt nog niet verklapt. Wel staat vast dat niet uitsluitend oude horrortitels uit de kast worden gehaald. De programmering moet bestaan uit een combinatie van bekende films uit het genre en recente bioscoopfilms. Op dit moment zijn de afzonderlijke titels nog niet opgenomen in het programma.
Dat betekent dat bezoekers hun kaartje kopen zonder vooraf de complete line-up te kennen. Daarmee wordt het verrassingselement onderdeel van de nacht: pas later wordt duidelijk welke horrorfilms daadwerkelijk op het grote doek verschijnen.
De timing is niet toevallig. 31 oktober is Halloween en valt in 2026 op een zaterdag. Daardoor kan de filmnacht precies tijdens Halloween beginnen en doorlopen tot de vroege zondagochtend.

Vier films voor één kaartje

Een toegangsbewijs kost 35 euro. Daarmee kunnen bezoekers alle vier de films bekijken. De totale duur van het programma staat vermeld als 510 minuten. Kaarten zijn inmiddels verkrijgbaar via De Cacaofabriek.
De Horror Allnighter wordt gehouden in De Cacaofabriek aan de Cacaokade 1 in Helmond. Het voormalige fabriekscomplex werd in 2014 omgevormd tot cultureel centrum en huisvest onder meer filmzalen, een poppodium, expositieruimtes en horeca.
Voor horrorliefhebbers blijft er voorlopig dus één belangrijke vraag over: welke vier films houden hen op Halloween wakker?
loading

Loading